. Ma Hajnalka napja van.
Együtt Mindenki Fotópályázat!
2013-05-31 19:23:36
Együtt Mindenki Fotópályázat!

Együtt Mindenki Fotópályázat!

2013. június 8-9-én együtt a város! A két napos rendezvény tartogat meglepetéseket, vidámságot, zenét, táncot, jó étket, bájos kutyusokat, sportot, egészséget és mulatságot.

 

 

 

 

 

 

 

Örökítsd meg a pillanatokat! Légy te a nap fotósa!


 

Várunk minden amatőr és profi fotót, amit Te vagy ismerősöd készített a Városnapon vagy a II. Civil Sport-, és Egészségnapon.

 

Téma megkötés nincs! Legyen a fotód bájos, vicces, lenyűgöző, megdöbbentő, elképesztő vagy csak egyszerűen szép.

 

Küld a fotót az info@szigethalmi-hirhatar.hu címre.

 

A Facebook/Szigethalmi Hírhatár/képek/albumok/Együtt Mindenki  Fotópályázat mappába töltjük a fotókat, és itt lehet LIKE-olni. Megosztani és ismételten LIKE-olni!  

 

A fődíj a Színes Paletta Közhasznú Alapítvány (SZIPKA) jóvoltából 2 éjszaka 2 fő részére a Bogácsi Termálfürdő közelében egy barátságos kulcsosházban.

 

De nem csak ti szavazhattok, hanem mi is, azaz a Szigethalmi Hírhatár szerkesztői csapata. A nevezett fotók közül mi is kiválasztjuk a számunkra legmegfogóbbat.

 

A győztes fotó készítője és társa szintén a SZIPKA vendége 3 napra egy kis fürdőzéssel összeköthető falusi kikapcsolódásra.

 

A föld mélyéből feltörő 72 C-os gyógyvíz, a napsütötte domboldalakon termelt kiváló szőlők, és a belőlük készített - páratlan klímájú borospincékben érlelt tüzes borok nyújtják a felejthetetlen élményt, a legjobb fotók készítőinek.

 

Nevezési határidő: június 16.

 

Várjuk a fotókat az info@szigethalmi-hirhatar.hu címre!

 

EGYÜTT MINDENKI, ne maradj le te se!

 

Szigethalmi Hírhatár

 

 

Utoljára frissítve: 2013-05-31 19:24:29

További híreink
Lánczi András és Orbán Viktor, avagy Magyarország vége
Lánczi ma Magyarország elsőszámú állami filozófusa, úgy, hogy soha egyetlen értékelhető filozófiai cikket nem volt képes publikálni. Egyet sem.
2023-03-22 19:50:20, Hírek, Fókuszban Bővebben
Lovagkeresztet kapott a „lúgosorvost” mentegető orvos
Nyulasi Tibor a büntetőperben más kollégáitól eltérően azt állította, hogy az áldozat, Renner Erika akár saját magának is okozhatott sérülést kamillateával.
2023-03-17 19:48:51, Hírek, Fókuszban Bővebben
Varga Judit megerősítette, hogy válnak, bár pillanatnyilag férje törölte ezt a bejegyzést
Külön utakon folytatja Varga Judit igazságügyi miniszter és férje, Magyar Péter. Mindez egy Facebook-bejegyzésből derült ki, amely aztán eltűnt.
2023-03-08 17:23:26, Hírek, Fókuszban Bővebben

Hozzászólások

Még nem érkezett be hozzászászólás! Legyen ön az első!

Hozzászólás beküldéséhez kérjük lépjen be vagy regisztráljon!
Oldal tetejére
Ezt olvasta már?
Külön utakon folytatja Varga Judit igazságügyi miniszter és férje, Magyar Péter. Mindez egy Facebook-bejegyzés...
Bővebben >>